Comex Spółka Akcyjna

Nazwa firmyComex Spółka Akcyjna
MiejscowośćGdańsk, powiat Gdańsk, woj. Pomorskie
UlicaAzymutalna 9
Kod pocztowy80-298
Numer telefonu58 556 13 13
Numer faxu58 556 13 35
Adres strony WWWComex.com.pl
KategorieAgregaty prądotwórcze
Opis firmyOd 1987 roku zbieramy doświadczenia na polu zasilania awaryjnego. W tym czasie dostarczyliśmy kilkadziesiąt tysięcy urządzeń. Ogromną większość z nich serwisujemy do dzisiaj. Jako autoryzowany dystrybutor zasilaczy UPS i agregatów prądotwórczych, zatrudniamy przeszkolonych w centrach szkoleniowych inżynierów serwisu oraz dysponujemy specjalistycznym wyposażeniem (sprzęt naprawczy, diagnostyczny, oprogramowanie, podzespoły i części zamienne) zapewniającym najwyższy poziom oferowanych przez nas usług. COMEX S. A. (dawniej COMEX Joint Venture sp. z o. o. ) świadczy na obszarze całego kraju usługi serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego, obejmując nimi także urządzenia zakupione w innych sieciach dystrybucji. Zapewnienie ABSOLUTNEJ PEWNOŚCI ZASILANIA przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, to propozycja COMEX S. A. dla użytkowników urządzeń i systemów komputerowych, łączności, transmisji danych, aplikacji internetowych i innych wrażliwych odbiorników. Propozycja dla każdego, kto ceni swój czas oraz dba o pełne bezpieczeństwo powierzonych jego opiece systemów i urządzeń. Nasze atuty: - Wieloletnie doświadczenie na polu zasilania awaryjnego zdobywane od 1987 roku. - Dostarczyliśmy, zainstalowaliśmy i serwisujemy kilkadziesiąt tysięcy systemów zasilania gwarantowanego dla najbardziej wymagających odbiorców z sektora finansów i bankowości, IT, przemysłu, a także wojska i administracji państwowej. - Specjalizujemy się w ochronie systemów komputerowych, urządzeń elektrycznych i elektronicznych, całych budynków i obiektów, instalacji przemysłowych, systemów nadzoru i kontroli, przed różnego rodzaju zakłóceniami oraz zanikami napięcia i awariami elektroenergetycznymi. - Współpracujemy z renomowanymi, sprawdzonymi dostawcami. - Prowadzimy i cały czas rozwijamy rozbudowaną sieć serwisu technicznego na terenie całego kraju. - Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem oraz wiedzą, regularnie pogłębianą na szkoleniach i kursach.
Słowa kluczoweZasilacze ups, Zasilanie gwarantowane, Zasilanie awaryjne, Systemy zasilania awaryjnego, Zasilacze ups serwis, Serwis zasilaczy ups, Cover, Ups cover, Zasilacze ups cover, Awaryjne zasilanie, Serwis ups, Agregaty prądotwórcze, Serwis agregatów prądotwórczych
Informacje o wizytówcenumer ID: 20746; rejestracja: 14/04/2015; liczba odsłon: 84

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - Comex Spółka Akcyjna. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest osiem minus trzy*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!