Usługi Geodezyjne Ryszard Koza

Nazwa firmyUsługi Geodezyjne Ryszard Koza
MiejscowośćGdańsk, powiat Gdańsk, woj. Pomorskie
UlicaTrakt św. Wojciecha 354
Kod pocztowy80-001
Numer telefonu601 745 085
Adres strony WWWDebet.gda.pl
KategorieMapy i plany; Geodezja
Opis firmyZajmujemy się: wykonywaniem map do celów projektowych , pomiarami realizacyjnymi i inwentaryzacyjnymi , podziałami i rozgraniczeniami nieruchomości Posiadamy również gotowe projekty domów jednorodzinnych GWARANTUJEMY WYSOKĄ JAKOŚĆ I KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI Przykładowy Projekt domu jednorodzinnego: Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym, 4 pokoje: pokój dzienny, 3 sypialnie. Powierzchnia użytkowa 93, 6 m2.

Początki naszej działalności datujemy na rok 1991. Jesteśmy przedsiębiorstwem geodezyjnym znanym i działającym od lat na terenie województwa pomorskiego. Naszym celem jest szybka, fachowa i rzetelna obsługa zleceniodawców. Dzięki dobrej organizacji pracy zlecenia wykonujemy w terminie.

Nasza firma współpracuje z dużymi firmami branży: projektowej, telekomunikacyjnej, energetycznej, sieci wodno-kanalizacyjnych Obsługujemy duże i małe budowy.

Jesteśmy przedsiębiorstwem geodezyjnym znanym i działającym od lat na terenie woj. pomorskiego. Naszym celem jest szybka, fachowa i rzetelna obsługa zleceniodawców.
Słowa kluczoweGeodezja, Geodeci, Usługi geodezyjne, Pomorskie, Pomiary geodezyjne, Inwentaryzacja powykonawcza, Podziały działek, Podziały nieruchomości, Rozgraniczenia nieruchomości, Mapy, Plany, Mapy do celów projektowych, Mapa do celów projektowych, Geodeta, Projekty
Informacje o wizytówcenumer ID: 38354; rejestracja: 14/04/2015; liczba odsłon: 75

Czytaj opinię (0)

  • Nikt jeszcze nie dodał opinii, wypełnij poniższy formularz i dodaj pierwszą opinię.

Dodaj opinię

Formularz umożliwia dodanie opinii na temat - Usługi Geodezyjne Ryszard Koza. Aby dodać opinię należy wypełnić pola formularza oznaczone gwiazdką (jeśli podpis nie zostanie podany, system przypisze losowe imię). Podany adres email NIE BĘDZIE WIDOCZNY, na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym (który należy kliknąć aby opinia była widoczna w serwisie).

Wpisz adres email*
    
Wpisz podpis

Wybierz rodzaj opinii*

Wpisz treść opinii*

Wpisz ile jest jeden plus sześć*

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych opiniach na temat tej firmy? To proste! Wpisz swój adres email i aktywuj powiadomienie!